תקשור

מה הוא תקשור ?

לא פעם אנו שומעים את המושג : " תקשור " בכל מיני הקשרים כאלה ואחרים. על מנת ליצור ממשק תקשורת בין בני אדם וישויות אחרות אשר בדרך כלל אינן זמינות עבורנו יש צורך בתקשור אשר מבוצע על ידי איש מקצוע כזה או אחר. תקשור ניתן לבצע עם המתים, אך חלק מן המתקשים יודעים לפנות גם אל חוצנים ואלים. תקשור איכותי נמדד לא על פי הגורם איתו יוצרים את הקשר אלא על פי התשובות אשר עולות על פני השטח. כל אחד יכול לפנות אל קבלת תקשור, גם אם הוא אינו יודע איזה סובייקט הוא צריך בסופו של דבר. מתקשר מקצועי יאפיין את הצרכים והמטרות של האדם ויספק עבורו את השירות הזה בהתאם לאותם צרכים ספציפיים של אותו אדם .

חווית המתקשר

מתקשרים מספרים על חוויה עשירה באופן מיוחד אשר שופכת אור על שאלות קיומיות רבות. למזלנו, תקשור הוא מקצוע מקובל ועל כן ניתן להיעזר בכלים שהוא מספק. התקשור אינו מיועד לאנשים אשר מפקפקים ביכולות רוחניות כאלה ואחרות. מצד שני, התקשור מוכח ככלי המספק תשובות. במידה ומגיעים אל תקשור עם ראש פתוח, שומרים על אמינות ומציגים בפני המתקשר את הפרטים הרצויים – התוצאה לא מאחרת להגיע .

הדרישות וההוכחות

בכל רחבי העולם עבר תחום התקשור שינויים רבים. כיום מתקיימים קורסים המלמדים אנשים את סודות התקשור, אך חלק מהתלמידים אינם עומדים במכשולים ולכן פורשים באמצע. מתקשרים אשר סיימו את ההכשרה חייבים להיות בעלי אינטואיציה גבוהה, להכיר את האדם העומד מולם ולשמור על ריכוז מלא. התקשור הוא ייעוץ מוכח אשר נהנים ממנו בכל רגע נתון עשרות אלפי אנשים .

גם לכם מגיעה עזרה

אם גם אתם רוצים להיעזר בתקשור, צרו קשר עם אחד המומחים של מרכז יועצים NOW. באתר מחכים לכם פרטים ומספרי טלפון של מתקשרים אשר מבטיחים להיות זמינים עבור הצרכים שלכם. היעזרו בכוחות שאתם לא מכירים ועשו זאת כבר עכשיו על מנת ליהנות מחוויית תקשור יוצאת מן הכלל .