קבלה

תורת הקבלה

קבלה היא תורת סוד ומיסטיקה בעלת שורשים עתיקים. ישנה עדות לך שכבר במאה ה – 12 וה – 13 נעשה שימוש בתורות קבלה על מנת לפענח את חיי הרוח היהודיים, לפתור בעיות כאלה ואחרות בהם נתקלים אנשים ולגלות את רזי היקום בו אנו חיים. יחד עם זאת, הכלים אשר ניתנים לאנשי קבלה קשים ביותר לפענוח. לא כל אחד יכול להתעסק בתחום הכל כך מיוחד של קבלה, בטח לא באופן מקצועי ולצורך מתן ייעוץ לאנשים הזקוקים לכך .

אופן ההשפעה של הקבלה על היהדות

הקבלה השפיעה על היהדות כפי שאנו מכירים אותה כיום. בין היתר ניתן לראות אלמנטים מהקבלה בתוך ההלכה, המנהגים, החגים, פרשנות המקרא, הספרות, מזמורי התפילה, הפיוט, הברכות ואפילו הוראות המוסר של היהדות. במילים אחרות, ללא כל צל של ספק, הקבלה היא בעצם הבסיס של היהדות כפי שאנו מכירים אותה כיום. גם זרמי דת אחרים עשו שימוש בתכונות הידועות של הקבלה, אך לא בצורה ההוליסטית אותה אימצה המסורת היהודית כמובן .

קבלה

קבלה

קבלה ושאלות אלוהיות שונות

השאלה המרכזית איתה מתמודדת תורת הקבלה היא האם הספירות השונות משקפות את האלוהות או שמא הן מהוות כלי בידו של האלוהים. אדם אשר פונה אל ייעוץ המבוסס על הקבלה לא צריך להכיר את כל המאפיינים של תורת הספירות, אך עליו לזכור בכל זאת, כי מדובר על כלי בעל משמעות וכוח אדירים ביותר. הקבלה סוחפת אחריה מיליוני מעריצים בכל רחבי העולם, אשר חלקם מנסים ללמוד ממנה וחלקם משתמשים בה כגורם מכווין. סוגי הקבלה השונים אינם מבטלים את חשיבות התחום ואף בהחלט מוכיחים את עוצמתו .

כל היועצים מחכים לכם עם תשובות באתר אחד

היום כבר אין צורך להמתין על מנת לקבל ייעוץ אשר מבוסס על קבלה משום שניתן לפנות כבר עכשיו אל מרכז היועצים NOW. בעזרתנו תוכלו ליצור קשר עם יועצי קבלה מוכרים ובעלי ניסיון. הכינו את השאלות והתהיות שלכם, ובואו להיעזר בגורמים אשר מכירים היטב את התכונות הייחודיות של תורת הקבלה .