פתרון חלומות

האם פתרון חלומות באמת עובד?

פעמים רבות אנו קוראים על אנשים שיכולים להעניק פתרון חלומות בצורה מקצועית עם אחוזי הצלחה גבוהים מאד. איך בעצם פתרון חלומות אפשרי? מה יש בחלומות שהופך אותם למיוחדים כל כך? כידוע, החלומות הן בעצם תוצר של פעילות תת המודע שלנו. במילים אחרות – זה כן מהווה חלק מאיתנו, אבל חלק שקצת שונה מאיתנו. זה חלק שאנחנו לא תמיד מכירים בעצמנו וכאמור – הוא לא מודע.

אז איך פותרים את זה?

אז מצד אחד בחלומות יש מרכיבים חשובים מאד שיכולים ללמד אותנו לא מעט על עצמנו, אבל מצד שני לעתים הם נראים סתומים לחלוטין. כאן בדיוק פתרון חלומות נכנס לתמונה. התפקיד של פתרון חלומות זה לקחת את החלום שלכם, ולבצע ניתוח לסימבולים השונים שמופיעים בחלום. הסימבולים הללו יכולים להיות לקוחים מעולמות תוכן שונים שנראים לכאורה לא קשורים – אך ביחד הם יוצרים תמונה קוהרנטית במיוחד.

פתרון חלומות

פתרון לפי הקבלה

רבים מן האנשים אשר עוסקים בתחום של פתרון חלומות, מבצעים את הפתרון לפי עקרונות תורת הקבלה. הקבלה עוסקת רבות בתחום של פתרון חלומות וחלק ניכר ממנה מוקדש בעיקרו להבנת הסימבולים שונים, ולהבין כיצד הם משפיעים על עתידו של האם ועל גורלו. פותר איכותי ומקצועי, יוכל לקחת את כל אחד מהסמלים השונים, ולבצע עבורכם ניתוח קבליסטי מדויק למדי. ניתן כמובן לבוא בכל נושא שהוא, ואין להתבייש מפני פירוט החלום  – שכן זה לא התוכן עצמו, אלא מה שהוא מייצג.

לפתור יותר מחלום אחד

שימו לב שאתם לא חייבים להגיע אל פתרון חלומות עם חלום אחד בלבד. למעשה, אם יש לכם סדרת חלומות הדבר אף עדיף, שכן בהחלט יש סיכוי גבוה שיש קשר מסוים ביניהם (גם אם הדבר לא נראה כך במבט ראשון). על כן, אם לאחרונה פוקדים אתכם שוב ושוב חלומות אשר נראים לכם ככאלה בעלי משמעות – כדאי לבוא איתם למומחה מתאים ולקבל את הפתרון האמין ביותר שיש .