פתיחת קלפים

כל מה שרציתם לדעת על פתיחת קלפים

לא מעט אנשים כיום מחפשים תשובות לשאלות שונות אשר נוגעות לתחומי שונים בחיים שלהם בנקודות זמן מאד מסוימות. אחת מן הדרכים אשר אנשים רבים בוחרים בה בעיתות כאלה היא לא אחרת מאשר פתיחת קלפים. מה זה בעצם פתיחת קלפים? סביב הנושא של קלפי הטארוט, יש לא מעט סטיגמות. אנשים חושבים כי כל המטרה של פתיחת קלפים היא לחזות את העתיד. אולם תפישה זו איננה מדויקת. חשוב להבין, כי בידי הטארוט לא נמצאות התשובות המוחלטות. אז במה הקלפים כן עוזרים לנו? הקלפים הם בעצם כלי רוחני, אשר מנחה אותנו בחיים, ומסייע לנו בקבלת ההחלטות.

איך זה עובד?

הרעיון מאחורי פתיחת קלפים הוא פשוט למדי. הקורא בקלפים מערבב את החפיסה, נותן אף לשואל לבצע את הערבוב, ולאחר מכן פותחים בכל פעם סט של קלפים, לפי השאלה שנשאלה. כל אחד מהקלפים מייצג חלק אחר בתשובה. כמו כן, יש חשיבות מאד במהלך של פתיחת קלפים למשפחות הקלפים שנפתחות וליחס ביניהן. הקורא המקצועי, יכול בעצם להרכיב מהמקלפים השונים, תשובה לשאלה שעלתה.

פתיחת קלפים

הולכים בעקבות הקלפים

כאמור, המטרה של פתיחת קלפים זה לספק כלי טוב לענות, ולא לחזות את העתיד. על כן, כאשר אתם מבצעים פתיחת קלפים ומקבלים תשובה דרך הקלפים, צריך להבין שלא מדובר על מסלול קבוע ודטרמיניסטי. הקלפים בסך הכל נותנים לכם את הנתיב הטוב והמומלץ עבורכם, בהתחשב בסיטואציה. האם נתיב זה מחויב למציאות? לא. העיקרון מאחורי הטארוט הוא שיש לנו בחירה חופשית – והקלפים פשוט עוזרים. כך, אתם מקבלים הכוונה איכותית, והמצב גם נראה לפתע יותר נהיר ופשוט.

מסייעים לא פעם

חשוב להבין, כי התהליך של פתיחת קלפים יכול לסייע לאנשים רבים, במגוון רחב מאד של סיטואציות. ניתן לבוא לפתיחה מקצועית כאשר עולות לכם שאלות בנושא זוגיות, משפחה, קריירה, עבודה, ועוד ועוד נושאים שונים וחשובים. זכרו תמיד כי מומלץ לבוא לקריאה בראש פתוח, ממש כמו שאתם הולכים לכל ייעוץ מקצועי מכל סוג שהוא.