פתיחה בטארוט

לבצע פתיחה בטארוט בכל סיטואציה

יש לא מעט סיטואציות ומצבים שונים כאלה ואחרים בחיים שלנו, אשר לעיתים בהם אנו מרגישים כי אנו בעצם ממש עומדים למבחן גדול שהיקום בוחן אותנו בו. לעתים זו התבלטות בנוגע להמשך חיי הזוגיות שלנו. לעתים זו התלבטות האם לקבל הצעת עבודה מסוימת כזו או אחרת. לעתים זו תהיה שאלה קריטית האם לעבור דירה, או אולי אפילו האם לעבור להתגורר בחו"ל. בכל אחד מן המצבים הללו, אפשר ללכת למומחה של פתיחה בטארוט אשר יסייע לנו לקבל תשובות מקצועיות. כפי שתראו מיד, פתיחה בטארוט יכולה לסייע לכם בלא מעט סיטואציות.

הטארוט מייצג תמונה מורכבת

חשוב להבין כי בניגוד לנהוג לחשוב, פתיחה בטארוט לא כוללת ניתוח של המצב לפי קלף אחד בלבד. ברור כי אין בכוחו של קלף אחד לתת תשובה לשאלות שהן מורכבות מאד. לכן, מדובר היום על פתיחה בטארוט של חמישה קלפים, וישנן שיטות נוספות של פתיחה בטארוט שבהן נפתח גם מספר שונה שיכול אף להיות גבוה יותר. הרעיון הוא שכל אחד מהקלפים, מייצג עבורכם חלק שונה שמרכיב את התשובה הגדולה.

פתיחה בטארוט

להבין את ההיגיון

בעצם, כשמדובר על פתיחה בטארוט חשוב להבין שכל אחד מהקלפים מייצג היום מרכיב מסוים בחיים האנושיים. יתרה מכך, בטארוט ישנן ארבע סדרות: מטות, גביעים, מטבעות וחרבות. מעבר לכך, בתוך קלפי הטארוט יש עוד 22 קלפים אשר מכונים לעתים קרובות "הארקונה הגדולה". לכל אחת מהסדרות יש ייצוג שונה בנוגע לחייו של האדם, וכמובן לכל אחד מהקלפים בארקונה הגדולה יש גם תפקיד מיוחד, כשהם מייצגים שלבים שונים בחיי האדם.

פתיחה אחת או כמה פתיחות?

אחת השאלות שעולות לעתים קרובות, היא האם מותר לעשות פתיחה בטארוט יותר מפעם אחת. ככלל, אם קיבלתם תשובה לשאלה שלכם, ההמלצה היא לא לבצע פתיחה מחודשת, שכן הפתיחה הראשונית אמורה לתת לכם את הכיוון הרצוי. אם נראה לכם שדרושה פתיחה נוספת, מומלץ להתייעץ עם מי שביצע לכם את הפתיחה, ולהבין ולנתח יותר את הנקודות שעלו.