נומרולוגיה

תורת המספרים של הנומרולוגיה

נומרולוגיה מבוססת על הקביעה כי מאחורי כל מספר אשר מוכר לבני האדם עומדת סוג של אנרגיה מסוימת אשר יש לה משמעות, כך מסתבר על האנשים. מה זה אומר בעצם ? ובכן, המספרים מייצגים למעשה אנרגיה מסוימת, ועל כן ניתן לבצע פעולה הפוכה ולהשתמש במספרים אלו על מנת לחשוף את האנרגיה הזו ואף להשתמש בה לצרכים חיוביים כאלה ואחרים. בעזרת נומרולוגיה צפה המשמעות המיסטית של המספרים אשר מקיפים אותנו, אשר יכולה לעזור בזיהוי תכונות אישיות כאלה ואחרות, מתן תשובות לשאלות ועזרה בהתמודדות עם שאלות הרות גורל רבות .

אופן הטיפול הנומרולוגי

טיפול נומרולוגי בסיסי מתבצע לפי תאריך הלידה של האדם והשם המלא שלו. את כל מספרי האותיות מחברים יחד, עד לקבלת מספר חד ספרתי בודד. על מנת להשיג תוצאות מלאות יש לספור בנפרד את יום הלידה, את החודש, את התאריך כולו, את השנה, את היום והחודש יחד וכיוצא בזה. מבחינת ערכים, כל אות מקבלת ספרה בין 1 ל – 22. ישנן גישות שונות בנומרולוגיה, ועל כן חשוב לפנות אל אנשי מקצוע אשר מתמחים בנושא בו אתם מתעניינים .

נומרולוגיה

כלים לחישוב נומרולוגי איכותי

מלבד תאריכי הלידה והשם הפרטי של כל אדם ואדם, נומרולוגיה מקצועית נעזרת גם בשמות בני הזוג וההורים, תאריכים קבליים ועוד. הנומרולוג מעלה שאלות על פי האינטואיציה שלו, אך משתמש בכלים מתמטיים בדוקים על מנת למצוא תשובות טובות לכל צורך. נומרולוגיה היא תורה מיסטית אשר נסמכת על מספר מקורות שונים. למרות המקורות השונים, ישנה משמעות אחת לכל מספר בין המספרים 1-9. ההבדל היחיד הוא בין ההיבטים של אותה משמעות .

החיים שלכם מבוססים על מספרים

במרכז היועצים של NOW מחכים לכם יועצים נומרולוגים ברמה הגבוהה ביותר שיש. דרך מרכז היועצים של NOW ניתן ליהנות מגישה מיידית אל נומרולוגים אשר עברו הכשרה מיוחדת ומחזיקים בתעודות המוכיחות על ההצלחה שלהם. בואו לגלות את הקסם של המספרים עליהם מבוססים החיים שלכם, וצרו קשר מיידי עם היועצים של NOW .