מפרש חלומות

מפרש חלומות פותר לכם את החידה

כדאי לדעת, כי עוד משחר האנושות, נטו בני האדם ללכת אל מפרש חלומות קבוע אשר ישב בכפר או בעיר כאלה ואחרים, וביקשו ממנו כי יפתור עבורם את החלומות שלהם על מנת להבין טוב יותר מה עומד לקרות להם ומה החלום בא להצביע לאותם אנשים חולמים. האמת היא, כי אין זה סוד, שגם בתנ"ך שלנו אנו רואים אזכור מכובד על כיצד יוסף היה מפרש חלומות ברוך כישרונות, שאף הצליח לנצל את המצב לטובתו. כיום, עולמם של מפרשי החלומות עדיין חי וקיים. גם היום אנו מבינים כי לחלומות יש השפעה אדירה על החיים שלנו.

האם זה כל חלום?

חשוב להבין, כי לא כל חלום הוא כזה שבהכרח מפרש חלומות ייתן לכם משמעות עמוקה לגביו. פירוש החלומות לא סותר תאוריות פסיכולוגיות שטוענות היום כי חלק ניכר מהחלומות שלנו, הם פשוט תוצר של החוויות שעברנו ביומיום. עם זאת, בגישה של מפרש חלומות יש פשוט כמה חלומות מיוחדים, שכל אחד מאיתנו חולם. אלו הם חלומות עם משמעות עמוקה יותר, שניתן ללמוד מהם על עצמנו, וללמוד גם מהו הכיוון בעתיד.

מפרש חלומות

מנתחים את הסביבה ללא מוסכמות

התפישה שלפיה מפרש חלומות עובד, היא שבעצם לכל אחד מאיתנו יש אינסטינקטים בריאים למדי בנוגע לכיוון שעלינו לבחור בחיים. אולם, לא תמיד אנו מודעים או רוצים להכיר באינסטינקטים הללו. אפשר שזה בגלל לחץ של הסביבה, או בגלל שאנחנו לא מספיק מאמינים בעצמנו. לכן, את הכיוונים הללו אנחנו מביעים בעצמנו בחלומות שלנו. לכן, לא פעם התפקיד של מפרש חלומות הוא לחשוף בפנינו את הכיוון שהובע בחלום.

ומה בנוגע לעתיד?

כמובן שאחת השאלות המסקרנות ביותר, היא האם החלומות יכולים לפרש את העתיד? ברוב המקרים, מפרש חלומות אכן יוכל לספק לכם כיוון עתידי לפי החלום שלכם. יש בהחלט מצבים שבהם ישויות שונות מעולמות אחרים מסות להעביר לכם מסר עתידי, ולפעמים זה אפילו אתם בעצמכם באופן לא מודע, מתריעים לעצמכם מפני השלכות עתידיות.