מומחה קבלה

הרמה הגבוהה של מומחה קבלה

אין ספק כי בעידן של היום כאשר זה מגיע למיסטיקה, הקבלה נמצאת בעולם אחר לחלוטין. כאשר אתם פונים אל מומחה קבלה, אתם פונים לאדם אשר יש לו את הידע והכישורים להבין דברים אשר הם גם מעבר לעולם הגשמי. חשוב להבין, כי הקבלה עוסקת בקשר בין העולם הגשמי לבין ישויות עליונות. לא פעם מומחה קבלה הוא זה אשר עושה את החיבור בין מה שקרוי ביום – יום המאקרו והמיקרו. הקישור בין תהליכים גדולים אשר קשורים ליקום כולו – לבין חיים האישיים של אדם אחד.

מה הן שיטות בקבלה?

בעיקרון, כאשר מדובר על עבודה של מומחה קבלה חשוב להבדיל בין שתי שיטות שונות אשר הוא יכול לפעול בעזרתן על מנת לספק לכם את המענה הנדרש למצב בו אתם נמצאים ולשאלות שלכם. מצד אחד,  מומחה קבלה משמש כיועץ לכל דבר, ויכול לנתח את המצב שלכם ולספק לכם עצות שונות ברוח הקבלה, ולפי ניתוח של סימבולים מסוימים (ניתוח של שמות, תאריכי לידה, חלומות, וכיוצא בזה ). עם זאת, היום יש עוד מימד נוסף שחשוב מאד לתת עליו את הדעת, וזהו המימד של הקבלה המעשית.

מה היא הקבלה המעשית?

מומחה קבלה היא בעצם שיטות שונות לשינוי אופרטיבי בשיטות קבליסטיות. מומחה קבלה יכול לבצע היום לדוגמה כישופים שונים אשר בכוחם להסיר מזל רע ועין הרע, וכמובן לנווט את המזל לכיוון טוב יותר. מומחה קבלה שמשתמש בשיטות של קבלה מעשית יכול להשפיע לחיוב על הזוגיות שלכם, על הקריירה שלכם, על חיי המשפחה שלכם, ועל עוד חלקים שונים וחשובים מאד בחייכם.

האם זה נס?

אנשים רבים שפנו אל מומחה קבלה וגילו שחייהם השתנו מן הקצה אל הקצה מגדירים זאת כנס שממש. כמובן שהקבליסטים עצמם מסבירים כי לא מדבור על נס כלל וכלל. מדובר על ניצול נכון של האנרגיות בקוסמוס, ועל הבנה של הקשרים השונים. נסים יכולים להתרחש כל הזמן – אם רק יודעים היכן לחפש אותם.