ייעוץ רוחני

הסוד של הייעוץ הרוחני

אנשים רבים חשים לא פעם במהלך חייהם כי הם זקוקים לחיזוק מן הכיוון הרוחני דווקא. ייעוץ רוחני ממוקד בשיפור איכות החיים, על פי שאלות אישיות ודילמות יומיומיות הוא כיום תחום מבוקש ביותר. ייעוץ מן הסוג הזה הוא דרך מקצועית לבצע אימון אישי בהסתמך על מסורות מוכחות. ייעוץ רוחני ניתן לכל מי שזקוק לכך ובכל הרמות – החל מצעדים קונקרטיים לביצוע ועד תהיות פילוסופיות עמוקות. הייעוץ מן הסוג המדובר הוא למעשה חוות דעת נוספת, אשר יכולה להצטרף אל דרכי התלבטות כאלה ואחרות .

ניתוח פנימי למתן תשובות חיצוניות

ייעוץ רוחני מבוסס על ניתוח האלמנטים הפנימיים. זו הסיבה שבגללה, כל ייעוץ ניתן בצורה שונה, גם בקרב בני אותה משפחה. הגיל, המאפיינים האישיים, המעמד בחיים, העבר והמטרות בעתיד משפיעים כולם על גיבוש הייעוץ בצורה מלאה. הייעוץ הרוחני נועד לכל הרמות ועל כן ניתן לעשות בו שימוש יוצא דופן במיוחד. אין צורך בהמתנה לרגע מכריע על מנת לקבל ייעוץ רוחני כל שהוא, משום שהיועצים יכולים לספק פרספקטיבה מקצועית גם על שאלות בסיסיות שונות ורבות .

חשיבות הרמה הרוחנית

כיום מכיר גם המדע בחשיבות הרמה הרוחנית של האדם. ידוע כי ישנה סביבה שלמה של מיסטיות, אנרגיות ותחושות אשר ללא כל צל של ספק משפיעה ישירות על ההתנהגות של האנשים בעולם ועל אופן קבלת ההחלטות שלהם. מהבחינה הזו מצטרף הייעוץ הרוחני אל אמצעי נוסף אשר מטרתו היכרות טובה יותר עם האני הפנימי ועם האני העצמי. לעיתים יועץ רוחני מפנה את הזרקור אל נקודות חשובות באישיות אשר בדרך כלל מעדיפים להתעלם מהן. חשיפת הנקודות הללו משחררת את האדם ומקלה על החיים שלו, בטווח הקצר וכמו כן בטווח הארוך .

ייעוץ מיידי

אין צורך בהכנות על מנת לקבל ייעוץ רוחני. היכנסו כבר עכשיו אל אתר מרכז היועצים של NOW, בחרו מתוך עשרות יועצים רוחניים וצרו קשר מיידי. אנחנו באתר מרכז היועצים NOW מעוניינים לעזור לכם בכל שלב. בואו להשתמש בכלים שאנו מספקים ותקבלו ייעוץ מגורמים בעלי ניסיון .