ייעוץ קבלי

חושבים לפנות אל ייעוץ קבלי?

פעמים רבות, אתם מוצאים את עצמכם עומדים בפני צומת דרכים מכריעה בחייכם ומרגישים כי קשה לכם לקבל החלטות שונות בכוחות עצמכם אלא זקוקים לסוג מסויים של סיוע חיצוני כזה או אחר. פעמים רבות, אנשים פשוט מאד מחפשים עזרה מקצועית כל שהיא כאשר הם נתקלים במצב מורכב שכזה. כיום, אין ספק כי אתם יכולים לפנות כמובן אל ייעוץ קבלי. ייעוץ קבלי מבוסס כמובן על תורת הקבלה המוכרת, שהיא תורת הסוד היהודית המרכזית כיום. הקבליסט יכול לבחון את המצב שלכם, ותוך שימוש בטכניקות שונות, להביא לכם פתרונות וכיוונים שונים.

הכל כתוב והרשות נתונה

הרעיון מאחורי ייעוץ קבלי הוא הבסיס אולי לכל התורה היהודית באשר היא – הכל כתוב והרשות נתונה. מדובר על רעיון עמוק מאד שאומר כי מצד אחד האל מוביל את הדברים בעולם, ומצד שני, האדם הוא עדיין בעל בחירה חופשית. על כן, ייעוץ קבלי יכול לעבוד בצורה נהדרת לאנשים שבאים עם אמונה חזקה באל, ומוכנים לקבל את ההכוונה מלמעלה, אשר תותאם להם באופן אישי.

מה אתם צריכים להביא?

כשאתם מגיעים אל ייעוץ קבלי, אין לרוב צורך להביא עמכם חפצים מיוחדים. לעתים, הקבליסט יבקש מכם להביא אולי חפץ מיוחד אשר אתם קשורים אליו באופן אישי, שכן לעתים דווקא דרך החפץ תוכלו למצוא את הפתרון. לעתים, יבקש המומחה של ייעוץ קבלי כי תנהלו יומן חלומות קצר, שכן לפי תפיסות קבליסטיות, לא פעם התשובה יכולה להיות טמונה באחד מהחלומות שלנו.

פותחים מחדש את המזל

לעתים, אתם תרצו לפנות אל ייעוץ קבלי מקצועי, בכדי לבדוק מה מצב המזל והגורל שלכם. אנשים שונים מבינים, כי אפשר ששורה עליהם עין רעה ויש להסירה, או שיש לבצע כל מיני מהלכים כישופיים אחרים. הקבליסט יכול לבחון את מצבכם האישי, ולבצע את הפעולות השונות שנדרשות כפי שהוא רואה לנכון. בכך, כאשר אתם פונים לייעוץ אתם לא רק מקבלים הכוונה לחיים שלכם, אלא מתבצעות גם פעולות אופרטיביות של ממש.