ייעוץ מיסטי

ייעוץ מיסטי מסייע במקרים רבים

אנשים רבים בארץ וברחבי העולם כולו מרגישים יותר ויותר כי הם זקוקים לקבלת מענה בשאלות שונות אשר קשורות למסלול החיים שלהם, ומבקשים להתייעץ עם אדם אשר יוכל להאיר להם את הדרך הלאה בנקודות זמן רבות. האמת היא, כי ממש כפי שלעתים אתם פונים לייעוץ רפואי או לייעוץ פסיכולוגי, כך אתם גם יכולים לפנות אל ייעוץ מיסטי במקרים שונים. כמובן שהמצב הזה הוא קצת שונה. ברוב המקרים, אנשים פונים אל ייעוץ מיסטי כאשר הם מרגישים שהם נמצאים בנקודה קריטית מאד בחייהם. כאשר אתם חשים כי הגיע הזמן לקבל החלטות גדולות ומכריעות, אתם רוצים להיוועץ בכוחות עליונים וחזקים יותר – וכאן בדיוק הייעוץ המיסטי נכנס לפעולה.

באיזה שיטה אתם תבחרו?

תחת המטרייה הגדולה של ייעוץ מיסטי יש מגוון רחב מאד של אפשרויות שיכולות להתאים לכם. חשוב להבין כי האפשרויות הללו לא רק שאינן סותרות אחת את השנייה – אלא פעמים רבות הן משלימות אחת את השנייה. מומחי ייעוץ מיסטי שונים אף לא מסתפקים היום בשיטה אחת בלבד, ונוטים לשלב בין שיטות שונות של קבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור, טארוט, ועוד שיטות שונות.

ייעוץ מיסטי

לבוא עם בעיה ספציפית?

אמנם, חלק ניכר מהאנשים פונים אל ייעוץ מיסטי עם סוגיה ספציפית או כאשר בעיה מתעוררת, אך אין חובה בכך. יש אנשים שבוחרים בשיטה אחרת לגמרי – והיא לפנות אל ייעוץ מיסטי כבדרך קבע. ממש כמו שהולכים מפגשים קבועים אצל הרופא או הפסיכולוג לצורך בדיקה ומעקב, כך גם אפשר להיפגש עם המיסטיקן הקבוע שלכם. תוכלו להעלות סוגיות יומיומיות, לראות האם הכיוון שבחרתם בחיים הוא מתאים, וכיוצא בזה .

כמה פגישות צריך?

מספר הפגישות של ייעוץ מיסטי יכול להיות שונה מאד בין אדם לאדם, בין השיטות השונות, ובהתאם לסוגיה הספציפית שעולה על הפרק. לפעמים יהיה די אך ורק בפגישה אחת. לפעמים המיסטיקן ימליץ על יותר מפגישה אחת, ולפעמים אתם גם תחושו כי הפגישה לא מוצתה, ותרצו לבצע פגישות נוספות.