ייעוץ בטארוט

צריכים להזמין ייעוץ בטארוט?

לא פעם אתם נתקלים בחייכם בסיטואציות מורכבות למדי בכל מיני תחומי חיים כאלה ואחרים, אשר גורמות לכם לחוש כי אתם זקוקים לסוג מסוים של עזרה חיצונית. אבל למי אפשר לפנות? בסופו של דבר, הרבה בני אדם יכולו לתת לכם עצות שונות. לכן, אחת האפשרויות המעניינות ביותר, היא לפנות לייעוץ של ייעוץ בטארוט. ככלל, ייעוץ בטארוט מסתמך על פתיחה אחת בנוגע לשאלה שלכם, שאמורה לתת לכם את הכיוון הרצוי, ולהאיר את האפילה.

הם לקלפים יש כוח?

אתם בוודאי חושבים כי הקונספט של ייעוץ בטארוט נשמע קצת מוזר. הרי בסופו של דבר – הקלפים הללו הם בסך הכל קרטון עם ציור. אז האם יש לו כוח מיוחד? דבר ראשון תלוי איך אתם מסתכלים על ייעוץ בטארוט. בסופו של דרגם ספר כמו התנ"ך הוא רק אותיות כתובות על דף -אבל ברור לנו שיש בכך הרבה יותר. כך גם קלפי הטארוט. נכון שהם מודפסים ע"י בני אדם – אבל זה לא אומר שהם לא מחוברים לאנרגיות נוספות.

ייעוץ בטארוט

מקבלים כיוון בחיים

דרך ייעוץ בטארוט אתם בעצם יכולים להבין מהו הכיוון הטוב ביותר עבורכם בחיים, בנוגע לשאלה הרלוונטית. אפשר לבצע היום ייעוץ בטארוט אם אתם רוצים לדעת כיצד תתפתח מערכת היחסים הזוגית שלכם, האם כדאי לכם לעבור דירה, האם כדאי לכם לקבל הצעה עסקית מעניינת, ועוד ועוד שאלות שונות. חשוב להבין כי הקלפים הם בסך הכלי כלי ייעוץ .אינכם חייבים לקבל את ההחלטה – אך בהחלט כדאי להבין מה יש הם לומר.

מה עם פתיחה עצמית?

כעיקרון, יש היום אפשרות לבצע גם פתיחה עצמאית בטארוט. עם זאת, בהנחה שלא למדתם את התחום היטב במשך מספר שנים, הרי שכדאי בכל זאת לפנות לשירות מקצועי של ייעוץ בטארוט. בסופו של דבר, כדי לפרש היטב את הקלפים ולדעת לקרוא אותם היטב ולהסתכל מעבר לדיעות הקדומות הסובייקטיביות שיש לכל אחד מאיתנו, אנו זקוקים ברוב הפעמים לקורא ומפרש חיצוני.