ייעוץ אסטרולוגי

כל העקרונות של הייעוץ האסטרולוגי

אנשים רבים מן הארץ ומן העולם מחפשים לא מעט תשובות ללא מעט שאלות שיש להם בעיקר לגבי העתיד לבוא. אחת הדרכים שלהם לקבל מענה איכותי של ממש היא פניה אל ייעוץ אסטרולוגי. על מה מדובר ? ייעוץ אסטרולוגי מבוסס על תורת הכוכבים העתיקה, אשר מוכיחה כי ישנו קשר בין מצבם של גרמי השמים לבין התכונות, ההחלטות והשאלות בפניהם אנו עומדים. על מנת לספק ייעוץ יש צורך בידע מקצועי אשר נרכש לאורך שנים ארוכות. בנוסף לכך, גם הניסיון הוא פקטור משמעותי בעת מתן ייעוץ אסטרולוגי כזה או אחר, משום שלכל אדם יש מפת כוכבים אחרת אשר משפיעה על חייו בצורות שונות .

העתיד נמצא בשמים

בעזרת ייעוץ אסטרולוגי ניתן לחזות את העתיד בהסתמך על המיקום הספציפי של גרמי השמים. אסטרולוגיה נשענת על השמש, הירח, כוכבי הלכת, נקודות האופק ונקודות הרום. רובנו מכירים את האסטרולוגיה רק בהקשר של גלגל המזלות, אך האמת היא כי מדובר על מסורת אשר מורכבת גם מאלמנטים אחרים .

כוכבי הלכת

ניתוח מפה אסטרולוגית הוא דוגמא לאחת הדרכים בהן נעשה ייעוץ. בניתוח עצמו מקבל היועץ את הנתונים, ולאחר מכן ממקם את הזוויות הנוצרות בין הכוכבים לפי סדר חשיבותם או לחילופין את מיקומי הכוכבים במזלות ובבתים. במהלך ייעוץ אסטרולוגי נהוג לתת משמעות מקובלת לכוכבי לכת מסוימים ולסווג אותם בהתאם. השמש לדוגמא היא כוכב אישי אשר מסמל את האישיות המודעת, לעומת צדק שהוא כוכב ציבורי הקשור בחוכמה, פילוסופיה וכדומה. ייעוץ אסטרולוגי חייב להכיר היטב את כל הניואנסים של מערכת הכוכבים משום שרק כך ניתן למצוא את התשובות המתאימות .

ייעוץ אסטרולוגי מהמומחים

לא מקבלים החלטה לפני שמתייעצים

ייעוץ אסטרולוגי הוא דרך מצוינת להיעזר באיש מקצוע לפני שמקבלים החלטות חשובות, או בכל פעם בה רוצים לקבל מידע על סודות החיים. היעזרו במרכז היועצים של NOW, בחרו יועץ אסטרולוגי מנוסה וצרו איתו קשר מיידי. מרכז היועצים של NOW חוסך עבורכם זמן ומאפשר לכם לקבל טיפול כבר עכשיו וללא המתנה .