הורוסקופ אישי

הורוסקופ אישי להחלטות גורליות

לא פעם, אתם ניצבים בחייכם מול החלטה עצומה מאד בכל מיני מישורים כאלה ואחרים אשר קשורים לחייכם האישיים. האם כדאי למסד קשר זוגי מסוים? האם כדאי לפתוח עסק חדש? האם להירשם למסגרת לימודים חדשה כל שהיא ? האם  להביא ילדים לעולם ואם כן מתי הזמן הנכון ביותר לעשות זאת ? אלו הן ללא כל ספק רק דוגמאות קטנות עשור שורה ארוכה מאד של שאלות שונות ומגוונות אשר תוכלו לקבל עליהן תשובה באמצעות הכלי של הורוסקופ אישי. הורוסקופ אישי יכול לסייע לכם לא פעם במהלך של חייכם להבין היכן אתם עומדים, ולאן אתם ממשיכים מנקודה זו והלאה .

מותאם לכל אדם באופן אישי

הורוסקופ אישי כשמו כן הוא – מותאם לכל אדם באופן ספציפי, אך ורק לפי הנתונים האישיים שלו. ההורוסקופ האישי מבוסס על תאריך הלידה של האדם ושעת הלידה, ולעתים אף על מקום הלידה שלו. הורוסקופ אישי בעצם משווה את מפת הכוכבים של האדם, אל מפת הכוכבים הנוכחית, ואולי גם למפות הכוכבים בעבר או בעתיד, בהתאם לסיטואציות מסוימות וזמנים מסוימים שיש לבחון. בהשוואות הללו, אפשר לראות כיצד התזוזות של הכוכבים משפיעות על החיים של כל אחד מאיתנו.

הורוסקופ אישי

מדויק יותר מאי פעם

כיום, השיטות של הורוסקופ אישי הפכו להיות מדויקות עוד יותר, לא מעט בזכות פיתוחים אסטרונומיים שונים. הכלים שיש היום לאסטרולוגים הם הרבה יתר מדויקים. האסטרולוגים יכולים ליצור מפות כוכבים מדויקות פי כמה, ולכן לייצר הורוסקופ אישי בצורה טובה יותר. כמו כן, ניתן לחזות היום ביתר דיוק את תזוזת הכוכבים גם עשרות שנים קדימה, כך שגם התחזיות והכיוונים לעתיד הם ברורים מאד.

ולמי זה יכול להתאים?

בניית הורוסקופ אישי יכולה להתאים לכל אדם, לגברים ולנשים, לצעירים ולמבוגרים, בכל סיטואציה שהם נמצאים בחייהם. האסטרולוגיה נוכחת היום בכל אחת מהדתות, ולכן כל אחד יכול גם לפרש זאת בהתאם לאמונתו האישית. לא משנה איזה סיטואציה צצה בחייכם – תמיד האסטרולוגיה תוכל לסייע לכם.