אסטרולוגיה מזלות

הקונספט המיוחד של אסטרולוגיה מזלות

האמת היא שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים תשובות לשאלות כאלה ואחרות אשר נוגעות לחיים שלהם ויש רצון לדעת גם צופן להם העתיד במישורים שונים כאלה ואחרים של מסלול החיים. אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל תשובות אמינות היא בעזרת תורת האסטרולוגיה. אמנם כמעט כל אחד מאיתנו מבין באופן כללי את המשמעות של אסטרולוגיה מזלות, אבל אם אתם מתעתדים להשתמש בשירותיו של אסטרולוג מומחה, כדאי גם להכיר תורה זו קצת יותר לעומק. כאמור, לפי אסטרולוגיה מזלות ניתן לחלק את כל בני האדם לפי 12 המזלות השונים. חלוקה זו מתבצעת לפי לוח שנה האזרחי (הנקרא גם לוח השנה היוליאני), והיא בהחלט יכולה להשפיע על כל אדם בצורה משמעותית מאד.

כל מזל ומאפייניו שלו

בעצם, בחלוקה של אסטרולוגיה מזלות, ישנן 12 טיפוסי-אב שונים שמחולקים אמור לפי המזלות. את12 המזלות הללו גם נהוג לקבץ ל4 קבוצות שונות לפי היסודות השונים: אוויר – תאומים, מאזניים, דלי. אדמה – שור, גדי, בתולה. אש – טלה, קשת, אריה. ומים – סרטן, דגים, עקרב. חשוב ציין שמעבר לכך, אסטרולוגיה מזלות לא מסתפקת אך ורק בחלוקה של היסודות או בחלוקה של המזלות, ויש הרבה מעבר לכך.

 אסטרולוגיה מזלות

חלוקה בתוך כל מזל

לפי אסטרולוגיה מזלות, גם בני אותו המזל כמובן לא זהים לחלוטין אחד לשני. בתוך כל מזל אפשר לזהות לרוב שלושה טיפוסים שונים. לרוב, אסטרולוגיה מזלות נוגעת לקחת את החודש של מזל מסוים, ולחלק אותו לשלוש תקופות זמן שוות. לכל אחת מתקופות הזמן יש טיפוס מסוים של בן המזל שנולד בתקופה זו. בכך, האסטרולוגיה יכולה לתת כמובן אבחנה יותר מדויקת על בני האדם.

עד לאפיון האישי

כמובן שהשלב האחרון של אסטרולוגיה מזלות הוא בבדיקה ובניתוח לפי מפת הכוכבים האישית. מפה שכזו מאפשרת להכיר הרבה יותר טוב את האדם. עם זאת, צריך להבין כי לאורך כל הדרך, המזל הוא הקו הבסיסי שמאפיין את האדם, ויש לכך השפעה ניכרת על חייו.