אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

הייחוד של אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

כמעט כל אחד מאיתנו קורא מפעם לפעם את מדור האסטרולוגיה אשר יש כיום כמעט בכל עיתון. מדור זה, כולל חלוקה אסטרולוגית כללית לפי 12 המזלות המוכרים לנו משחר ההיסטוריה. אבל מה קורה כאשר אתם רוצים לקבל תחזית אישית יותר או ניתוח אסטרולוגי אישי המותאם בדיוק לנתוני הלידה שלכם ? במצב כזה, יש ללכת לאסטרולוג אשר מתמחה בתחום של אסטרולוגיה לפי תאריך הלידה של האדם. חשוב להבין, כי אסטרולוגיה לפי תאריך לידה מותאמת לכל אדם באופן אישי לחלוטין – כמובן לפי היום שבו הוא נולד ומספקת מידע אמין ביותר.

בונים את מפת הכוכבים

כשמדובר על אסטרולוגיה לפי תאריך לידה, חשוב להבין שהמרכיב המרכזי הוא מפת הכוכבים ביום הלידה. מפה זו מציינת הן את כוכבי הלכת והשמש, והן את ה"בתים" שיש. מבלי להיכנס להסברים מורכבים, ישנם 12 בתים אפשריים, שבהם יכול לשהות כוכב הלכת ברגע מסוים. באמצעות מפת אסטרולוגיה לפי תאריך לידה, רואים היכן כל כוכב לכת ישב בכל בית, ובאיזה זווית הוא היה, מה היו גבולותיו, האם הוא היה במעבר בין בתים, וכיוצא בזה .

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

 ומה מבינים מזה?

באמצעות מפת כוכבים של אסטרולוגיה לפי תאריך לידה, אפשר בעצם לקבל ממש תמונה אישית של האדם. התפישה של האסטרולוגיה היא שהמיקום של כוכבי הלכת בהחלט משפיע הן על עברנו, והן על עתידנו, ובאופן כללי הדבר תמיד מקרין על האישיות שלנו. לכן באמצעות השיטה של אסטרולוגיה לפי תאריך לידה יכול האסטרולוג להכיר יותר טוב את האדם שיושב מולו, ולכן גם לספק עבורו תחזית מדויקת יותר.

 לא רק לבני אדם

חשוב להבין שהקריאה של אסטרולוגיה לפי תאריך לידה איננה שמורה היום רק לאנשים פרטיים. אם אתם רוצים לדוגמה לבדוק מה יהיה עתיד העסק שלכם – תוכלו לציין את יום הקמת העסק שלכם, שכן בעצם גם לו יש מפת כוכבים משלו, אשר משפיעה עליו לא פעם .כמובן שהדבר נעשה ביחס למפת הכוכבים האישית שלכם, ולשילוב ביניהם.