אסטרולוגיה ונומרולוגיה

הפופולריות של אסטרולוגיה ונומרולוגיה

מבין כלל התורות המיסטיות, אין ספק כל צל של ספק כי אסטרולוגיה ונומרולוגיה הן המוכרות ביותר בעידן של היום  ואף הפופולריות ביותר עבור אנשים רבים הן בארץ והן ברחבי העולם כולו. אין זה סוד, ואף ממש לא מתפיע כבר, כי לא מעט אנשים פונים היום למומחים של אסטרולוגיה ונומרולוגיה בין אם באופן חד פעמי, ובין אם באופן קבוע כדי לקבל תשובות לשאלות. אבל מה יש בתורות הללו שמושך כל כך? מדוע דווקא אסטרולוגיה ונומרולוגיה הן אלו שתפשו תאוצה, ומה סוד הקסם שלהן? בואו נבחן את ההשלכות השונות.

ההשפעה של האסטרולוגיה

קודם כל, כדי להבין את ההשפעה של אסטרולוגיה ונומרולוגיה נתמקד בתורה האסטרולוגית. האסטרולוגיה היא עתיקה מאד, ופותחה הן ביהדות והן בדתות אחרות, וחדרה בהמשך גם לנצרות ולאיסלאם. העיקרון של האסטרולוגיה הוא שלפי מיקום הכוכבים באזורים מסוימים – ניתן בהחלט להבין את אופיו של האדם ולבדוק את מסלולי חייו, וזאת על ידי חלוקה ל – 12 המזלות המוכרים. התורה האסטרולוגית הלכה והתפתחה עם השנים, וכיום אפשר לבצע גם ניתוחים לפי תאריך הלידה המדויק, לפי יום ספציפי בשנה, כאשר האסטרולוגיה לוקחת בחשבון גם מופעים אסטרונומיים שונים.

אסטרולוגיה ונומרולוגיה

ומה עם הנומרולוגיה?

החלק השני של אסטרולוגיה ונומרולוגיה הוא כמובן בתורת המספרים הנומרולוגית. הנומרולוגיה מאמינה כי בסופו של דבר לספרות יש השפעה חזקה מאד, שלא תמיד אנו מודעים אליה. התורות הנומרולוגיות ממירות לא פעם ביטויים ושמות למספרים ובאמצעות תרגילי חשבון פשוטים מגיעה לספרה הסופית, שממנה ניתן לקבל פרשנויות שונות. כמו כן, התורה הנומרולוגית מקיימת ניתוח גם לתאריכי הלידה.

אפשר לשלב בין השניים

כיום, התורות של אסטרולוגיה ונומרולוגיה בהחלט יכולות ללכת יד ביד, ואין סיבה בהכרח להפריד ביניהן. יש היום מומחים של אסטרולוגיה ונומרולוגיה שיוכלו בהחלט להעניק לכם את שני השירותים הללו. עם זאת, אין חובה בכך. אם אתם מעוניינים בניתוח אסטרולוגי בלבד או נומרולוגי בלבד, גם זה בהחלט בא בחשבון, ואתם תוכלו לקבל את הניתוח המבוקש.