אסטרולוגיה אישית

לבוא עם שאלות מול מפת אסטרולוגיה אישית

לכל אחד מאיתנו, יש לא מעט שאלות שונות על העתיד שלו, על הדרך אשר בה הוא חבר בחיים, על הזוגיות שלו, על הקריירה שלו, ועוד ועוד שאלות כאלה ואחרות אשר מעסיקות אותנו לא מעט, ואנו מעוניינים לעיתים לקבל עליהן תשובות אמיתיות. אז איך אפשר לקבל תשובות שונות על מסלול החיים שלנו? כיום, אפשר לבחור בשיטה של אסטרולוגיה אישית שתוכל לסייע לכם מאד. חשוב להבין, כי אסטרולוגיה אישית היא שונה באופן מהותי מקריאה במדור האסטרולוגיה היומי בעיתון, וההשפעה של האסטרולוגיה האישית היא בל-תתואר.

מדוע זה בעצם אישי?

הרעיון של אסטרולוגיה אישית הוא שבסופו של דבר, לא פלא שלכל אדם יש אופי מיוחד משלו ומסלול חיים מיוחד ואישי משלו. אסטרולוגיה אישית גורסת כי ברגע שבו אדם נולד, הכוכבים היו מסודרים בצורה מסוימת. הדבר מגיע עד לרזולוציות הנמוכות ביותר, שכן מפת אסטרולוגיה אישית לא מסתכלת רק על תאריך הלידה. היא מסתכלת גם על שעת הלידה המדויקת, כיד לקבל תמונת מצב איכותית ככל האפשר.

אסטרולוגיה אישית

להבין את העבר ואת העתיד

לפני הכל, צריך להבין כי שיטות ניתוח של אסטרולוגיה אישית מאפשרות להכיר את העבר של האדם בצורה טובה יותר. כשהאסטרולוג יושב מול המפה, הוא קודם כל ישאל את האדם על חוויות שונות שהאדם עבר, וינסה להבין כיצד הדבר מתחבר ביחד עם מפת הכוכבים האישית של האדם. במרבית המקרים, מגלים ממש קשר ישיר בין מפת הכוכבים ברגע הלידה של האדם, לבין החוויות השונות שהוא עבר בחייו.

ומכאן ממשיכים אל העתיד

מהבנה של העבר, ניתוח אסטרולוגי אישי עובר כמובן אל העתיד. מפת אסטרולוגיה אישית מסייעת לכם להבין מהו הכיוון שכדאי לכם לבחור בעתיד הקרוב והרחוק שלכם. הניתוח מתבצע בין השאר לפי מיקום הכוכבים העתידי שיהיה, ובכך ההשפעות שונות של הכוכבים על מצבכם. כמובן שעליכם לא רק לשבת בבית ולחכות שדברים יקרו. האסטרולוגיה רק נותנת לכם את ההכוונה, ועליכם לבצע את הפעולות על מנת לקיים זאת .